Varza clujeana
Postat de miha in Pui 22 Oct 2010 | 9103 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (45)
la 22.10.2010, 11:16
Alexia, nu lucrez in domeniu. Tot ceea ce fac, fac din pasiune si din placerea de a le oferi alor mei bunatati. Ca ei mai fac si mofturi asta-i alta poveste.
la 22.10.2010, 11:20
e clar..dak mai faci si tu savarine apai ma duc si eu sa imi...cumpar una
la 22.10.2010, 11:23
la 22.10.2010, 11:26
pai ce razi?doar nu ai vrea sa fac acuma o tava pentru una cat mananc eu..nu mai e chestia k noi nu prea suntem cu dulciurile cu multa frisca...mai ales mama...si sa le fac si sa le tin in tava,sau doar pentru a le da la altii mai bine nu fac...mai bine fac altceva ce stiu ca se mananca
la 22.10.2010, 11:28
si eu sant o mare mareeeeeeeeeeeeeeee pasionata de arta culinara pt ca este o arta si gatesc la fel catine fffff. mult , in domeniul prajiturilor sant incepatoare dar tu ma inspiri.............
la 22.10.2010, 11:34
Rocsi, pai eu daca as face o tava, o tava as manca.
la 22.10.2010, 11:36
Alexia, de obicei nu gatesc mult. Doar atat cat sa mancam la o masa. Asa ne-am obisnuit (cam prost ce-i drept
) sa mancam proaspat in fiecare zi. Si imi place sa experimentez.
la 22.10.2010, 12:06
da, era de bineeee
la 22.10.2010, 12:08
Anca
la 22.10.2010, 12:12
rocsy,tu fa savarinele ca sigur nu ramai cu ele
...miha....f bn arata
...dar eu..la cat imi iubesc familia
dar tot nu as gati zilnic
la 22.10.2010, 12:49
ce bunatate miha.
la 22.10.2010, 12:51
miha gata am venit pregatita la masa




Ma primesti?
la 22.10.2010, 13:40
arata bine si preparatul......si castronul....ce sa mai....miha esti.....cum vreu tu.....

la 22.10.2010, 13:53
ete la miha , isi tradeaza originea! moldoveanco faci mancaruri a la cluj?
la 22.10.2010, 13:55
vad ca ai un nou fan astazi! esti bine periata! stai ca te trezeste zmeurel acus iti da vreo comanda din aia imposibila !
hai ca te pup ,ma duc sa coc vreun ozn vorba ta! ca siu eu tot patima asta o am , sa gtesc mereu proaspat si 3-4 feluri pe zi caasa e obiceiul
COMENTEAZA