Varza clujeanaPostat de miha in Pui
Inapoi la reteta
|

asta e pentru varza. Astept savarinele sau merg cu Rocsi sa-mi cumpar?

Deci...iegzast.


Cami, sa stii ca de multe ori, chiar daca stau cu nasu'-n oale toata ziua, imi dau seama abia seara tarziu ca "azi n-am mancat nimic"
mi-ati facut pofta si tu si Medi . Bestiala prezentarea
tare imi place tava
. Este in Franta acum ceva emisiune f interesanta Masterchef ii zice cu candidati luati din toata tara au fost vreo 100 la inceput acum au ramas 7 care sunt pasionati de bucatarie si fac retete pentru marii chefi bucatari, o competie f serioasa. Ma gandeam la tine
ca te-as fi vazut in finala la o asa competitie si premiul e de 100.000 euro sa isi deschida un resto , aseara i-au dus in Venetia sa gateasca acolo
sigur ti-ar placea competitia si ce talent ai ...
deci,Miha esti...........bine asa cum esti



mi-ati lasat si mie macar sa sterg castronu cu un colt de paine



Stiind ca am public, mii de ochi atintiti pe mine, cred ca mi-ar tremura mana.
Dar la banii aia...cine stie?...
Beau un coniac si-mi trece.

Sa aveti pofte la papat!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|