Varza noua cu afumatura in vas roman
Postat de medioto59 in Mancaruri cu carne 17 Iun 2010 | 13593 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 17.06.2010, 23:24
la 17.06.2010, 23:38
Ce bine arata Medi.Imi place varza tare mult.
la 17.06.2010, 23:39
mamaaaa 



la 18.06.2010, 00:40
daca sefu a zis mamaaaa eu zic mamamia


super buna 5 furci sau 5 degete

la 18.06.2010, 07:33
Arata intrun mare fel!imi place mult varza
la 18.06.2010, 08:23
buna dimineata,miha!..............
la 18.06.2010, 08:24
Laly, eu nu ma dau in vant dupa varza dar asta dulce imi place si mie sa o mananc o data , de doua ori pe an
.....................
la 18.06.2010, 08:26
buuuun, vezi cum mi-ai dat idee pentru maine? 


la 18.06.2010, 08:27
ah, am citit undeva de tigara.. nu mai vorbesc cu tine 

la 18.06.2010, 08:28
sefu, nu pot sa va las sa salivati
.................va invit la o portie................aoleu ,era sa pun semnul asta
.....dar retrag
la 18.06.2010, 08:29
nadina, multumesc!.................hai ca la nadina imi permit 

la 18.06.2010, 08:29
Ana, o portie?........trimit imediat..................
la 18.06.2010, 08:30
gaby, nu poti sa citesti printre randuri

.....................deci sa inteleg ca la acest capitol te aliezi cu George?
la 18.06.2010, 08:54
Doamne, cum arata!!!!bs:20]
10 furci maaari!!
COMENTEAZA