Varza noua cu afumatura in vas romanPostat de medioto59 in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|
vin si eu la o portie si imi aduc 5 furculite, nu una.....



o portie va rog!
Arata minunat
..................
......................



..................pup..............

ti se lasa apa in gura
...................eu ma ingras numai cand ma uit la ce se posteaza aici,d-apai sa mai fii si insarcinata.................................sarcina usoara fiicei!
medi am dat 5 furculite din prima de cand am vazut poza, nici nu am mai citit reteta ! mi-ai trantit o poftaaa!








|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|