Xmas PizzaPostat de ionix in Pizza pentru că e făcută de Crăciun :)) Inapoi la reteta |


merge la fix o pizza dupa atatea mancaruri grele





mersic

vreaaaau
chişcă, tobă, piftie, sarmale, ciorbă... de toate... hooo, c-o să le postez şi pe alea 








|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|