Negresa
Postat de izulika
O cana si jumatate de zahar, se amesteca cu 3 linguri de cacao apoi se adauga o cana si jumatate lapte se amesteca bine si se da la foc incet Cand a inceput sa se incalzeasca se adauga un plic...
Citeste continuarea