Budinca de chec
Postat de mena29
Am taiat checul cubulete,l-am pus intr-un castron si l-am acoperit cu 200 ml lapte.Am amestecat usor sa nu se zdrobeasca si l-am lasat asa vreo 10 min.Separat am amestecat zaharul...
Citeste continuarea