Fasole cu ciolan... Tipic romanesc, sau nu e chiar asa... :-)
Postat de puideom150
Si acum sa va spun cum am facut... In primul rand am pus rasolul de porc la fiert intr-o oala cu apa, in care am adaugat sare, piper boabe si cateva frunze de dafin. Asta este partea care...
Citeste continuarea