Inghetata de menta cu ciocolata
Postat de ianculubita
Fierbem laptele cu menta spalata si 2linguri zahar; dupa ce s-a racit strecuram,adaugam galbenusurile faina si punem pe foc incet,amestecand pana se ingroasa; albusurile batute spuma cu...
Citeste continuarea