Clatite cu inghetata si ciocolata
Postat de nadina73
Nu am specificat cantitatile deoarece fiacare face in cantitatea dorita(eu fac industrial) Se coc clatitele se lasa la racit apoi se taie feliute de inghetata,(eu am pus din tort de inghetata...
Citeste continuarea