AmandinePostat de madi_marin in Prajituri Pot spune ca sunt prajiturile mele preferate de la cofetarie. Este prima oara cand le fac. Sursa de inspiratie.....,,gospodini. blogspot.com,,....insa cu mici modificari.... Inapoi la reteta |
...spor la treaba....
,
ma bucur ca va plac....
Si-asa.. sunt datoare cu ceva.. Nu te-am uitat!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|