AmandinePostat de madi_marin in Prajituri Pot spune ca sunt prajiturile mele preferate de la cofetarie. Este prima oara cand le fac. Sursa de inspiratie.....,,gospodini. blogspot.com,,....insa cu mici modificari.... Inapoi la reteta |










vreau si eu una

5 furculite!








5 f

adasev12....o sa caut si o sa pun....




super ti-au iesit
Cea mai buna prajitura!


salivez la greu bine k nu sunt insarcinata k ce stii c se intampla




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|