AmandinePostat de madi_marin in Prajituri Pot spune ca sunt prajiturile mele preferate de la cofetarie. Este prima oara cand le fac. Sursa de inspiratie.....,,gospodini. blogspot.com,,....insa cu mici modificari.... Inapoi la reteta |
...........foarte,foarte frumoase....................felicitari,madi!...............
Multumesc pentru felicitari....

))
))))
un copacel fermecat, un pestisor auriu....o bagheta magica.....
si eu caut, dar si cand o veni....




Gaby


cred ca ai dreptate....
, si era acum seara, veneam cu mona si am intrat sa facem mici cumparaturi.


dar ma bucur ca iti plac....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|