AmandinePostat de madi_marin in Prajituri Pot spune ca sunt prajiturile mele preferate de la cofetarie. Este prima oara cand le fac. Sursa de inspiratie.....,,gospodini. blogspot.com,,....insa cu mici modificari.... Inapoi la reteta |













wow,fac parte dintre dulciurile mele preferate











....nu mi-e mila deloc....
sa se mai ingrase si altii, ce.....numai eu?....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|