Bors de loboda, cu omleta
Postat de Ina in Ciorbe 7 Mai 2011 | 8802 vizualizari
Dupa atata carne si dulciuri, sa ne racorim cu o reteta de bors de loboda
Inapoi la reteta
|
Comentarii (121)
la 07.05.2011, 21:35
"Ina,dup-aia trebuie sa ne dea si ...reteta "
- anume?
la 07.05.2011, 21:35
rocsi sss
la 07.05.2011, 21:37
de ce ssss mihaela?mie imi plac lucrurie zise nu ascunse si zise dupa gard
la 07.05.2011, 21:38
nu zise dupa gard
vb de retete,sau ma rog retete uscate
la 07.05.2011, 21:39
pai eu aici numai de retete vorbesc
la 07.05.2011, 21:39
Reteta cu ....splendoarea
la 07.05.2011, 21:44
pai sa cautam poze cu sefu'ntreg
cin la hacuit pe sefu bai i-a sa-mi spuneti voi mie repejor
la 07.05.2011, 21:46
Mona
Facem reconstituirea?
la 07.05.2011, 21:49
zis si facut deci cine a fost cu ideea mai intaii?
la 07.05.2011, 21:49
deja vad ca urmatoare foto e cu boss cind era bebelus
la 07.05.2011, 21:50
eu nu am zis nu am facut nimic
la 07.05.2011, 21:51
dia unde esti???vreau sa te rog sa pui o poza pe undeva cu sticlutele cu care faci modele..eu mi-am luat niste tuburi de facut modele ,dar ma cam chinui cu ele
COMENTEAZA