Bors de loboda, cu omleta
Postat de Ina in Ciorbe 7 Mai 2011 | 8802 vizualizari
Dupa atata carne si dulciuri, sa ne racorim cu o reteta de bors de loboda
Inapoi la reteta
|
Comentarii (121)
la 07.05.2011, 21:51
si cu ocazia asta va zic si noapte buna
la 07.05.2011, 21:55
sefu', bebe?
la 07.05.2011, 21:55
Noapte buna, Rocsi
la 07.05.2011, 21:57
sase ,sase vine boss la ciorba de loboda
la 07.05.2011, 21:58
Rocsi,stai ca-ti arat acuma,eu folosesc tusuri,sunt sticlute mai mici si cu o pensula subtire
la 07.05.2011, 21:59
ce ziceti voi acolo, ma' ?
la 07.05.2011, 22:00
mona
ce repede au schimbat subiectul
cica sticlute si tusuri
la 07.05.2011, 22:02
Boss prin loboda
la 07.05.2011, 22:04
pai daca a venit Sefu' vorbin de ....manichiura
la 07.05.2011, 22:04
dia era total in afara subectului,rocs nici n-a fost pe aici...de mine ce sa zic
la 07.05.2011, 22:07
Bai, incep sa nu mai inteleg nimic

Asta e diversiune pentru sefu' ?
la 07.05.2011, 22:11
sa vada ce cuminti suntem
asa si loboda se pune intreaga sau se taie
era diversiune
la 07.05.2011, 22:14
Deci...cum de-ati ajuns de la loboda la sefu?
Si eu vreau sa-l vad pe sefu-n chiloti.
Adica bebe mey...
la 07.05.2011, 22:17
Miti
Miha
COMENTEAZA