Briose cu ciocolata, festive
Postat de Patricia_Iordache_79 in Dulciuri 23 Apr 2013 | 6391 vizualizari
Aceasta reteta am gasit-o pe blogul Laurei Sava. Sunt extrem de usor de preparat si foarte gustoase. mie personal mi s-au parut prea dense pentru gustul meu (imi plac mai pufoase) insa sotul si baietelul au fost de parere ca sunt foarte bune.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (37)
la 23.04.2013, 15:40
Minunateee!!
la 23.04.2013, 15:43
Multumesc!
la 23.04.2013, 15:44
superbe!!!si eu vreau doua!!!
la 23.04.2013, 15:50
Serveste, te rog!
la 23.04.2013, 15:52
Ce frumoase sunt !
la 23.04.2013, 15:56
Mama ce frumusete etajata!ma omori incet!
la 23.04.2013, 16:01
frumoase motatele!!!masa plina de bunatati!!lui Costeo ii cam place tot ce prepara Patricia
la 23.04.2013, 16:07
Fetelor...Costeo...ma bucur ca va plac
Simona...am observat si eu
la 23.04.2013, 16:08
la 23.04.2013, 16:14
E number one!
la 23.04.2013, 16:24
Cam festive da
la 23.04.2013, 16:24
Delicioase
COMENTEAZA