Briose cu ciocolata, festivePostat de Patricia_Iordache_79 in Dulciuri Aceasta reteta am gasit-o pe blogul Laurei Sava. Sunt extrem de usor de preparat si foarte gustoase. mie personal mi s-au parut prea dense pentru gustul meu (imi plac mai pufoase) insa sotul si baietelul au fost de parere ca sunt foarte bune. Inapoi la reteta |
)
Ralu...multumesc
paradisul meu
) eu am o divergenta cu cioco in perioada asta
)

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|