Brioşe cu scorţişoară şi glazură de ciocolatăPostat de ionix in Prajituri am pornit de la reteta lui Bitza, muffins cu iaurt, dar am modificat cantitatile... mersic... ah, pana si sotul a mancat :D Inapoi la reteta |


aha deci si sotu a mancat

atunci e ok

sigur sant bune


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|