Brioşe cu scorţişoară şi glazură de ciocolatăPostat de ionix in Prajituri am pornit de la reteta lui Bitza, muffins cu iaurt, dar am modificat cantitatile... mersic... ah, pana si sotul a mancat :D Inapoi la reteta |

mi s-a facut sila numa' cat am stat sa gatesc
in ziua aia am copt de mi-a iesit pe nas 
oricum, dupa cateva pahare cu vin mananca orice

pai, doar n-o sa zic ca i-au placut

si mie una
.................







merge? 





|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|