Brioşe cu scorţişoară şi glazură de ciocolatăPostat de ionix in Prajituri am pornit de la reteta lui Bitza, muffins cu iaurt, dar am modificat cantitatile... mersic... ah, pana si sotul a mancat :D Inapoi la reteta |
)))
neatza!








!!!!!




















sa mai zic?
supeeer arata




mai, sotul nu prea mananca dulciuri decat foarte rar 






vrei sa papi impreuna cu sotul meu?
mersi fata pt furci...
hai ca merit, nu? 



pai tu stii tot ce fac yo 

mersic
mersic







deh, tot Ionela sunt
multumesc frumos... si mie-mi place tava
mai ales c-am primit-o de la cineva tare drag mie 

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|