Brioşe moţate cu dulceaţă de vişinePostat de ionix in Prajituri ROXY, MULTUMESC DIN SUFLET PT TAVA... :x:x:x mi-au ieşit 24 de bucaţi Inapoi la reteta |
vreau si eu una


eu tot ce postez e cam "expirat"
esti teribila 







super buns si de aici fur una si 










///sunt super bune bune bune...ma bucur k iti e de folos tava...nadian nu sunt eu vinovata ci doar am ajutat-o cu tava
doar e verisoara mea draga...si nu a facut toate astea azi sunt facute acum 3 sapt iti zic eu
..bravo





e o parte din cadoul pt ziua mea din partea e 


eu vin si postez ce am gatit o luna-ntreaga 



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|