Brioşe moţate cu dulceaţă de vişinePostat de ionix in Prajituri ROXY, MULTUMESC DIN SUFLET PT TAVA... :x:x:x mi-au ieşit 24 de bucaţi Inapoi la reteta |
.mai, eu m-as muta la tine
)


@Gaby... cre' ca sotul n-ar avea nimic de obiectat
ii plac moldovencele ca-s gospodine si iubitoare



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|