Budincă de griş, brânză şi caramel
Postat de diaconta in Dulciuri 9 Dec 2012 | 12543 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (80)
la 10.12.2012, 15:54
cat de bine arata!
la 10.12.2012, 16:05
Mihaela,deosebit de buna
la 10.12.2012, 16:06
Nicol
foarte buna
la 10.12.2012, 22:21
foarte bun
la 11.12.2012, 08:35
delicios
la 11.12.2012, 13:27
Grozav de delicios!
la 12.12.2012, 12:08
Diana_k
Alina
Deyu
multumesc,chiar buna
la 13.12.2012, 01:52
sa ratez io asa ceva,mai,mai,la favo,Dia
la 13.12.2012, 08:38
Crisulina
s-o faci ca-i tare buna mai ales intr-o zi geroasa cum e acuma.
la 13.12.2012, 08:49
si eu am trecut-o la favorite. danut adora caramelul..mona nu..
astept sa se termine postul sa-i rasfatz nitel ca mititeii numai gusturi fade au avut in ultima vreme 
putin mai este
la 13.12.2012, 09:11
Gaby,pentru Mona,poti sa lasi fara caramel,e foarte buna si asa.
Mai e un pic si gata-i postul
la 14.12.2012, 01:53
cu siguranta ,Dia,ador aceasta combinatie,pai Gaby atunci sa fac mai multa,si pentru Danut
la 14.12.2012, 09:12
Crisulina,l-as lua si eu pe Danut ca sa-l rasfat un pic,dar nu mi-l da
))
COMENTEAZA