Budincă de griş, brânză şi caramel
Postat de diaconta in Dulciuri 9 Dec 2012 | 12543 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (80)
la 10.12.2012, 09:12
Paula,e asa usor de "topit" toata la cat e de lejera si buna
la 10.12.2012, 09:12
Sim0,s-o faci si tu ca-i tare buna
la 10.12.2012, 09:13
Ionela
la 10.12.2012, 09:13
Elena
ia s-o faci
la 10.12.2012, 09:14
Mirela
Sidy
Carla
multumesc fetelor
la 10.12.2012, 10:25
Pare tare gustoasa!
la 10.12.2012, 10:32
Buun, bun de tot!
la 10.12.2012, 10:39
Dya,chiar e buna
branza i-a dat o savoare in plus
la 10.12.2012, 10:40
Daciana
chiar bun
la 10.12.2012, 10:49
m-am ghiftuit aseara cu carnuri si nu am vazut ca ai si desert
la 10.12.2012, 12:48
Ancuta,pai trebuie sa-ti lasi intotdeauna un piculet de rezerva,ca cine stie ce apare
))
la 10.12.2012, 13:48
delicioasa si sanatoasa
la 10.12.2012, 13:53
Dantes,asa este
si foarte simplu de preparat
la 10.12.2012, 15:47
buna budinca de gris , iar cu caramel si mai si
COMENTEAZA