Budincă de griş, brânză şi caramel

Postat de diaconta in Dulciuri
9 Dec 2012 | 12543 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (80)

la 10.12.2012, 09:12
Paula,e asa usor de "topit" toata la cat e de lejera si buna
la 10.12.2012, 09:12
Sim0,s-o faci si tu ca-i tare buna
la 10.12.2012, 09:13
Ionela
la 10.12.2012, 09:13
Elena ia s-o faci
la 10.12.2012, 09:14
Mirela
Sidy
Carla
multumesc fetelor
la 10.12.2012, 10:25
Pare tare gustoasa!
la 10.12.2012, 10:32
Buun, bun de tot!
la 10.12.2012, 10:39
Dya,chiar e buna branza i-a dat o savoare in plus
la 10.12.2012, 10:40
Daciana chiar bun
la 10.12.2012, 10:45
la 10.12.2012, 10:49
m-am ghiftuit aseara cu carnuri si nu am vazut ca ai si desert
la 10.12.2012, 12:48
Ancuta,pai trebuie sa-ti lasi intotdeauna un piculet de rezerva,ca cine stie ce apare ))
la 10.12.2012, 13:48
delicioasa si sanatoasa
la 10.12.2012, 13:53
Dantes,asa este si foarte simplu de preparat
la 10.12.2012, 15:47
buna budinca de gris , iar cu caramel si mai si

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or