Budincă de griş, brânză şi caramel
Postat de diaconta in Dulciuri 9 Dec 2012 | 12544 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (80)
la 09.12.2012, 20:54
am sosit
la 09.12.2012, 20:56
Vezi Meri, te-am lăsat prima
la 09.12.2012, 20:56
deseeeeet!
la 09.12.2012, 20:57
Multumesc, Padre!
hai ca nu mananc tot
la 09.12.2012, 20:58
Meri,ce rapida ai fost,noroc ca am apucat sa asez masa
la 09.12.2012, 20:58
Dia, uite că m-am înţeles cu Meri şi a zis să-mi pui mie mai mult caramel
Apropo, cel care găteşte e musai să şi mănânce?
la 09.12.2012, 20:58
Padre,pentru gestul asta,primesti o portie
la 09.12.2012, 20:59
Stii ca m-ai cucerit!
la 09.12.2012, 20:59
Dia, eram deja la usa, sa fiu si eu odata prima
la 09.12.2012, 20:59
Motanel,hai ca stiu ca n-ai facut nimic
la 09.12.2012, 20:59
Si vasul ala e super!
la 09.12.2012, 21:00
Padre,in cazul de fata,cel ce a gatit mai bine s-ar abtine
asa ca primiti voi portii mai mari
la 09.12.2012, 21:00
Meri,chiar daca nu esti prima,de la mine primesti
la 09.12.2012, 21:01
vreau si eu
la 09.12.2012, 21:01
Ruxy,sunt convinsa ca-i pe gustul tau
COMENTEAZA