Budincă de griş, brânză şi caramel

Postat de diaconta in Dulciuri
9 Dec 2012 | 12544 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (80)

la 09.12.2012, 21:01
Mmm ce savurosa
la 09.12.2012, 21:01
Dia, ai gândit ca o gazdă minunată. Că şi dacă nu ziceai, eu tot ceream
la 09.12.2012, 21:02
si tie Ela da-i cam mult zahar
la 09.12.2012, 21:02
v-am adus desertul,dar acum ar fi cazul sa va dau si mancare))
la 09.12.2012, 21:03
yammyyyyy....fff bun
la 09.12.2012, 21:06
Cam da, desi e tarziu sa mancam
la 09.12.2012, 21:07
delicioasa
la 09.12.2012, 21:08
bun
la 09.12.2012, 21:11
ieri am facut si eu , la cererea lui Mutulica O bunatate!
la 09.12.2012, 21:12
ce eleganta e budinca asta ieri au cerut si maruntelele la desert
la 09.12.2012, 21:21
cam bun ce ai facut!
la 09.12.2012, 21:24
pt mine nu ai facut? fara
la 09.12.2012, 21:32
Timi,de regula,budinca asta era fara branza,dar m-am gandit s-o modific)
tare mult imi place asa
poti sa nu pui branza doar ouale
la 09.12.2012, 21:36
mda,chiar foarte mult pentru mine ,dar virtual nu patesc nimic
la 09.12.2012, 21:55

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or