Carnaciori in aluat (de casa)Postat de Adele in Aperitive / Garnituri O seara friguroasa de iarna ... deci m-am pus pe treaba ;;) Inapoi la reteta |
Cu mare drag
nu vreau sa ma laud dar au dat atacul la ele

mi se pareau mai subtiri si m-am gandit ca nu-s prea dotati
))))
))))
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|