Carnaciori in aluat (de casa)Postat de Adele in Aperitive / Garnituri O seara friguroasa de iarna ... deci m-am pus pe treaba ;;) Inapoi la reteta |
intotdeauna ai cuvinte frumoase care imi ajung direct la suflet
dar o sa mai fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|