Ceapa umpluta
Postat de miha in Pui 11 Aug 2010 | 5234 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 11.08.2010, 00:14
Cred ca lumea doarme,asa ca eu am venit la masa
la 11.08.2010, 07:13
ahaaaa,3 ca-i era pofta lu'miha
))))nu c-ar manca zmeurel sau atomicii
))).
la 11.08.2010, 07:47
gaby...atomicii?
f tare denumirea celor mici ....banuiesc...
miha....cepele arata extraordinar, imi place cum le-ai taiat.....
nu am papat niciodata asa ceva....
la 11.08.2010, 07:59
ce super arata! deci miha are timp sa se joace
miha m-ai convins sa fac sie u dar numai dupa ce imi recuperez aparatul ca vreau sa surprind momentul de joaca
5f
la 11.08.2010, 08:28
un deliciu ! felicitari!!
la 11.08.2010, 09:03
O bunatate! Foarte frumos te-ai jucat!

la 11.08.2010, 09:20
ui la ea ce bine ii sta asa tunsa (am fos si eu tunsa asa acum il mai las sa creasca).

au fost bune cepele? arata fff bine!
la 11.08.2010, 09:54
Buna dimineata!
Gabi, atomicii au mancat, dar numai carnea.
Iar Zmeurel n-a mancat ca n-are voie.
la 11.08.2010, 09:54
Multumesc Madi!
la 11.08.2010, 09:56
Roberta, am tinut mortis sa fac o cura de curatare a ochilor.
) Aveam lacrimile innodate-n barba.
la 11.08.2010, 09:56
Dentistutza
Julie
multumesc!
la 11.08.2010, 09:58
Rivka, apropiindu-ma vertiginos de o noua aniversare...zice lumea ca vreau sa-mi fentez varsta.
Zilele trecute mi-am cumparat niste pantaloni si pe eticheta scria ca-s pentru 10 ani.
Oare chiar am reusit sa fentez atat de tare?
Multumesc!
la 11.08.2010, 10:02
miha, chiar daca avea voie, nu manca
))).stii cum zicea? mie da-mi MANCARE
))))
la 11.08.2010, 10:06
a da cunosc miha! si aici in olanda femeile sunt de felul lor foarte mari, foarte inalte, peste 1.80 (alea sunt mici inca) si au alta conformatie, cu picioare subtiri si burta mai mare...si eu imi gasesc haine potrivite la copii :-s(mai ales pantaloni noroc ca eu nu prea port pantaloni mai mult fusta)...si chair si acolo cel mai mare nr de la copii cateodata mi-e mare(in magazinele olandeze).
la 11.08.2010, 10:16
ce bine arata
miha
mai convins sa incerc si eu
nu stiu cum vor fi la gust
dar oricum am s-o incerc 


COMENTEAZA