Ceapa umplutaPostat de miha in Pui
Inapoi la reteta
|
mai ai??? Doamne, cata rabdare ai!!
5 f
au meritat lacrimile
Super iti sta si tunsa asa zici ca esti o pustioaca 
Adica ce? Crezi ca daca se apropie vertiginos urmatoarea aniversare sunt batrana?

dar asa tare imi curgeau lacrimile,ca nu am vazut sa scriu....



Sigur esti pustioaca, si eu ma pregatesc de aniversare dar noi nu imbatranim draga
ne maturizam
pe an ce trece, eu asa zic.
we placut.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|