Cheesecake cu ciocolată
Postat de diaconta in Dulciuri 25 Mar 2012 | 5005 vizualizari
Pentru azi un desert simplu,dar uimitor de bun.Duminica minunata!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 26.03.2012, 18:21
Wauuuuuuu
cat de bine arata
Excelent
la 26.03.2012, 20:02
Miuta
foarte bun si mamei i-a placut tare mult
la 27.03.2012, 15:34
ce este cu branza imi place de mor
la 27.03.2012, 15:35
Diana,e bun,mai ales ca acum a aparut la piata branzica foarte proaspata si dulce
la 27.03.2012, 17:30
yamii delicios
la 27.03.2012, 21:07
cand vi la sibiu la pensiunea mea sa dai proba de lucru???
la 27.03.2012, 22:42
Dorin,nu vreau sa ma angajez ,am o meserie care mi-e foarte draga
la 28.03.2012, 16:28
Dia,m-ai dat gata cu prajitura asta ciocolatoasa
la 28.03.2012, 22:47
Mena,ciocolata si branzica,o combinatie deosebita
COMENTEAZA