Cheesecake cu ciocolată
Postat de diaconta in Dulciuri 25 Mar 2012 | 5006 vizualizari
Pentru azi un desert simplu,dar uimitor de bun.Duminica minunata!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 25.03.2012, 14:27
n-am ciucalat ,decat cu crema, pe loc faceam bunatatea asta!!!
cum arata...
la 25.03.2012, 14:35
ce bine arata
super delicios
la 25.03.2012, 14:43
ce bunatate
la 25.03.2012, 14:46
place cum sa nu-mi placa
la 25.03.2012, 15:17
O.ioi.ioi.ioi.si eu vreau
la 25.03.2012, 15:18
Dai
?
la 25.03.2012, 15:25
Si eu vreau o portie!!!
la 25.03.2012, 15:48
Cris ,dauuuuu
la 25.03.2012, 15:48
Simona si tie iti dau
la 25.03.2012, 15:48
Miha
la 25.03.2012, 15:49
Ionela
te-am incurcat un pic cu ciucalata
la 25.03.2012, 15:49
Miti
la 25.03.2012, 15:50
Naomy
Kukybella
Veronica
Oana
multumesc
la 25.03.2012, 16:43
am ajuns si la desert.
COMENTEAZA