Cheesecake cu ciocolată
Postat de diaconta in Dulciuri 25 Mar 2012 | 5006 vizualizari
Pentru azi un desert simplu,dar uimitor de bun.Duminica minunata!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 25.03.2012, 16:47
Medi
doar nu era sa pleci fara desert
la 25.03.2012, 17:50
diaconta
25.03.2012, 15:49
Ionela te-am incurcat un pic cu ciucalata
Pai cred ca dinadins ai facut!!stiai ca nu am!!
la 25.03.2012, 19:00
bun,bun
la 25.03.2012, 19:22
ionela2682
25.03.2012, 17:50
diaconta
25.03.2012, 15:49
Pai cred ca dinadins ai facut!!stiai ca nu am!!
n-as face io de-astea
la 25.03.2012, 21:07
fain arata
la 25.03.2012, 21:08
Eu n-am facut nimic bun ieri.
De fapt..n-am facut de mult "
))))
la 25.03.2012, 21:38
pai tu esti cuminte Gaby,nu te destrabalezi ca noi
la 25.03.2012, 21:44
Dia, am postit, vreau si sa dau 2-3 kg jos si..sincer e bine fara carne
la 25.03.2012, 21:47
te felicit Gaby.eu nu pot sa postesc in toate zilele
acum am luat o pauza ca vad ca nu mai slabeam,cred ca si din cauza stresului,dar acusica o iau de la capat
la 25.03.2012, 21:48
Dia, am ani buni de cand nu am postit pt ca Cezar nu posteste niciodata si nu-i usor.
la 25.03.2012, 21:51
Stiu ca asa e Gaby.E la fel ca si cand cineva din familie este nevoit sa tina regim.Dar incercam sa ne adaptam de dragul lor.
la 25.03.2012, 22:09
delicios!
la 25.03.2012, 22:43


delicios
la 26.03.2012, 14:26
ai facut asa bunatate si vrei cornuri de la mine?
la 26.03.2012, 17:54
adica de ce sa nu vreau si cornuri de la tine Ancuto?
COMENTEAZA