Cheesecake cu ciocolată
Postat de diaconta in Dulciuri 25 Mar 2012 | 5006 vizualizari
Pentru azi un desert simplu,dar uimitor de bun.Duminica minunata!!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (54)
la 25.03.2012, 12:07
bun tareeee
la 25.03.2012, 12:16
Ce deliciune ai facut Claudia!
la 25.03.2012, 12:26
deliciosss!
la 25.03.2012, 12:31
buna rau
la 25.03.2012, 12:59
f bun
la 25.03.2012, 13:24
N-am facut niciodata cheesecake
Abia mi-am facut curaj cu o tarta... Tot mi-e teana ca nu-mi ies ...
la 25.03.2012, 13:29
foarte bine arata
la 25.03.2012, 13:31
Ina,nu are ce sa nu-ti iasa.E prea simplu
sau poate tocmai de aia
poti sa incerci varianta fara coacere,cu gelatina,eu asta voi incerca data viitoare cu ciocolata alba si fructe
la 25.03.2012, 13:31
Mirela
bun tare
la 25.03.2012, 13:32
Rocsi
Deyu
Gurita
multumesc
la 25.03.2012, 13:32
Motanel
la 25.03.2012, 14:11
Cu asa un desert duminica nu poate fi decat minunata!
la 25.03.2012, 14:23
Ce bine arata!
COMENTEAZA