Cheesecake cu ciocolată

Postat de diaconta in Dulciuri
25 Mar 2012 | 5006 vizualizari

Pentru azi un desert simplu,dar uimitor de bun.Duminica minunata!!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (54)

la 25.03.2012, 12:07
bun tareeee
la 25.03.2012, 12:16
Ce deliciune ai facut Claudia!
la 25.03.2012, 12:24
la 25.03.2012, 12:26
deliciosss!
la 25.03.2012, 12:31
buna rau
la 25.03.2012, 12:59
f bun
la 25.03.2012, 13:24
N-am facut niciodata cheesecake Abia mi-am facut curaj cu o tarta... Tot mi-e teana ca nu-mi ies ...
la 25.03.2012, 13:29
foarte bine arata
la 25.03.2012, 13:31
Ina,nu are ce sa nu-ti iasa.E prea simplu sau poate tocmai de aia
poti sa incerci varianta fara coacere,cu gelatina,eu asta voi incerca data viitoare cu ciocolata alba si fructe
la 25.03.2012, 13:31
Mirela bun tare
la 25.03.2012, 13:32
Rocsi
Deyu
Gurita
multumesc
la 25.03.2012, 13:32
Motanel
la 25.03.2012, 14:09
la 25.03.2012, 14:11
Cu asa un desert duminica nu poate fi decat minunata!
la 25.03.2012, 14:23
Ce bine arata!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or