Cheesecake cu ciocolata si zmeura

Postat de gatiticuspor in Prajituri
17 Mai 2012 | 13335 vizualizari

A fost prima oara cand am facut cheesecake, cum aici gasesti peste tot am tot amanat sa fac una de casa. A fost atat de usor de preparat si atat de gustoasa incat promit sa nu mai cumpar niciodata :)

Inapoi la reteta

Comentarii (33)

la 17.05.2012, 15:16
buna buna
la 17.05.2012, 15:40
multumesc mult Motan
la 17.05.2012, 16:26
primesc si eu o feliuta
la 17.05.2012, 16:46
@ sufletista: bineinteles te astept cu drag
la 17.05.2012, 17:33
Mmmmmmmmmm ce frumos ti-a iesit
la 17.05.2012, 17:46
Ce misto e!!!!
la 17.05.2012, 17:55
super
la 17.05.2012, 18:13
Multumesc
la 17.05.2012, 19:20
la 17.05.2012, 19:27
am venit si eu a mai ramas
la 17.05.2012, 19:28
vreau si eu o feliuta
la 17.05.2012, 19:30
la 17.05.2012, 19:32
Cum sa nu este pentru toata lumea,
la 17.05.2012, 19:42
Superb!
la 17.05.2012, 20:27
delicioasa, dar si aspectuoasa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or