Cheesecake cu ciocolata si zmeura

Postat de gatiticuspor in Prajituri
17 Mai 2012 | 13335 vizualizari

A fost prima oara cand am facut cheesecake, cum aici gasesti peste tot am tot amanat sa fac una de casa. A fost atat de usor de preparat si atat de gustoasa incat promit sa nu mai cumpar niciodata :)

Inapoi la reteta

Comentarii (33)

la 17.05.2012, 20:32
arata foarte bine
la 17.05.2012, 20:41
Super super
la 17.05.2012, 20:46
Multumesc
la 17.05.2012, 21:06
arata DIVIN chessecake-ul tau!
la 17.05.2012, 21:37
Aaaaaa multumesc mult Elena....
la 17.05.2012, 22:25
arata precum gustul
la 18.05.2012, 01:04
la 18.05.2012, 02:07
Arata atat de bine incat trebuie testata
la 18.05.2012, 02:34
la 18.05.2012, 12:54
Excelent arata,felicitari imi dai si mie?
la 18.05.2012, 13:51
@ Miuta multumesc, o felie de cheesecake este pe drum spre tine.
la 18.05.2012, 22:29
Nici eu nu am facut pana acum... dar pe a ta trebuie neaparat s-o fac si eu, ca prea arata bine!!!
la 18.05.2012, 22:40
excelenta
la 19.05.2012, 15:10
@simona: Nu o sa te dezamageasca este super delicioasa.
la 09.03.2013, 16:38
De 8 Martie am facut acest tort.....foarte bun ! Multumesc pentru reteta !

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or