Chiftelute de primavaraPostat de Onesta in Pui In sfarsit cred c-a venit primavara ! O primavara frumoasa va doresc si voua . Azi nu-s in stare sa fac una, alta ... mi-e rau , ma supara toate cele , dar sa-mi fie bine stau un pic cu voi , fara sa ma ,,hlizesc" si sa postez si eu cate ceva , ca parca mi-e cam jena ca sunt doar ,, JUNIOR " ... Inapoi la reteta |
eu din latina nimic nu mai stiu
da stiu engleza bine
ca mi-a placut si-mi place
aoleu...noi aici in centru...mai domnosi
engleza si germana
, da' nu dulce , ca nu duci lipsa
Wooouuu ce bine arata,ce daca ma ingras tot vreau
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|