Ciorba de fasole cu ciolan afumatPostat de Dya in Ciorbe O bunatate?! Inapoi la reteta |
si ce papa bun ne-a adus 
multumesc! frumoasa intampinare! pupici!
insa timpul nu imi este suficient ,,, ca pentru toti ceilalti, cred
si ma bucur ca eti bine...asta e cel mai important
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|