Ciorba de fasole galbena(de post)

Postat de ela in Ciorbe
12 Mar 2011 | 18948 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (52)

la 12.03.2011, 21:11
prima la ciorbica
la 12.03.2011, 21:25
chiar as manca o portie
la 12.03.2011, 21:25
la 12.03.2011, 21:28
Rocsi
la 12.03.2011, 21:29
buna
la 12.03.2011, 21:29
Carla am mai pus ceva de mancare ca am vazut ca fetele au trecut la mancarurile mele expirate daca nu le-am mai dat ceva proaspat
la 12.03.2011, 21:30
Sufletista,pofta buna
la 12.03.2011, 21:57
Bai deci azi am cautat in 2 supermarket-uri fasole galbena...dar am luat si verde...ce sa fac....pana una alta pap de la Ela ..daca imi da ///
la 12.03.2011, 22:05
la 12.03.2011, 22:17
Mmmmmmmmmm ce gustoasa
la 12.03.2011, 22:21
ceapa merge ,dar sa fie verde mmmm ce pofta-mi e
la 12.03.2011, 22:31
Nicoleta........eu nu sunt zgarcita...ca si altii ,asa ca iti dau
la 12.03.2011, 22:34
Ela, altii, care?
ia zi tu mie un zgarcit pe site-ul asta
la 12.03.2011, 22:34
Gaby................ce fata ai
la 12.03.2011, 22:37
Gaby......cum te simti tu de fiecare data

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or