Ciorba de fasole galbena(de post)

Postat de ela in Ciorbe
12 Mar 2011 | 18948 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (52)

la 13.03.2011, 12:00
\/
la 13.03.2011, 12:28
Ela cat de mult imi place mie ciorbita asta
la 13.03.2011, 12:29
Cris,am mai pus cate ceva de mancare,ca am vazut ca tare iti este foame si ai inceput sa mananci din expiraciunile mele (adica din retetele mele mai vechi)
la 13.03.2011, 12:42
Iarna, ciorbita de fasole galbena are un gust si o aroma deosebita. Poate fii de post sau poti sa-i putina carne si iata ca ai facut ceva delicios. Arata minunat ciorbita ta si cred ca este delicioasa.
la 13.03.2011, 12:47
Ela ciorbita de fasole o mananc si calda dar si rece,egal daca este verde ,galbena sau boabe,imi plac toate ciorbele iar din restul retetelor care le-ai gatit m-am servit cu drag si fara frica pentru ca am stiut ca-mi dai pup Ela dulce
la 13.03.2011, 13:11
Carmenvlad,multumesc
la 13.03.2011, 13:11
Cris
la 13.03.2011, 15:32
la 13.03.2011, 16:38
la 13.03.2011, 17:08
Vreau si eu o portie
la 13.03.2011, 17:12
Adinuta,pentru tine cu mare drag
la 13.03.2011, 18:47
Si mie imi place ciorba mai ales cu fasole galbena rotunda
la 13.03.2011, 19:15
ce sanatoasa arata ciorba ta mi-ai facut pofta
la 13.03.2011, 20:25
bine arata
la 13.03.2011, 22:19
Bai...eu nu vreau...dar am intrat sa ma asigur ca e ciorbita ta, asta asa fromos colorata.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or