la 13.03.2011, 12:28 Ela cat de mult imi place mie ciorbita asta
la 13.03.2011, 12:29 Cris,am mai pus cate ceva de mancare,ca am vazut ca tare iti este foame si ai inceput sa mananci din expiraciunile mele (adica din retetele mele mai vechi)
la 13.03.2011, 12:42 Iarna, ciorbita de fasole galbena are un gust si o aroma deosebita. Poate fii de post sau poti sa-i putina carne si iata ca ai facut ceva delicios. Arata minunat ciorbita ta si cred ca este delicioasa.
la 13.03.2011, 12:47 Ela ciorbita de fasole o mananc si calda dar si rece,egal daca este verde ,galbena sau boabe,imi plac toate ciorbele iar din restul retetelor care le-ai gatit m-am servit cu drag si fara frica pentru ca am stiut ca-mi dai pup Ela dulce
la 13.03.2011, 13:11 Carmenvlad,multumesc
la 13.03.2011, 13:11 Cris
la 13.03.2011, 15:32
la 13.03.2011, 16:38
la 13.03.2011, 17:08 Vreau si eu o portie
la 13.03.2011, 17:12 Adinuta,pentru tine cu mare drag
la 13.03.2011, 18:47 Si mie imi place ciorba mai ales cu fasole galbena rotunda
la 13.03.2011, 19:15 ce sanatoasa arata ciorba ta mi-ai facut pofta
la 13.03.2011, 20:25 bine arata
la 13.03.2011, 22:19 Bai...eu nu vreau...dar am intrat sa ma asigur ca e ciorbita ta, asta asa fromos colorata.