Ciorba de fasole galbena(de post)
Postat de ela in Ciorbe 12 Mar 2011 | 18948 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (52)
la 12.03.2011, 22:42
Mihaela11
la 12.03.2011, 22:42
Ela, sunt o fata cu mult bun simt, desi nu pare
la 12.03.2011, 22:49
la 12.03.2011, 22:55
foarte buna
la 12.03.2011, 23:05
Dia,multumesc
la 12.03.2011, 23:47
tare buna
la 12.03.2011, 23:48
tare buna ciorbica asta
la 12.03.2011, 23:51
Luk
la 12.03.2011, 23:51
Anca
la 13.03.2011, 08:07
super ciorba
la 13.03.2011, 09:15
Bunaaa!
la 13.03.2011, 09:19
cu-atata post , de Paste veti fi toate numai fotomodele
la 13.03.2011, 11:07
Diana,eu nu tin post,doar sotul meu,eu nu sunt in stare
la 13.03.2011, 11:51
Ptr sotul tau ,
, iar ptr noi pacatoasele , DD ( nu dan diaconescu
) ne va ierta , ca toata ziua bucatarim , avem grija de familie , si cate si cate ...
la 13.03.2011, 11:53
Diana,sper sa ne ierte
COMENTEAZA