Ciorba de fasole galbena(de post)

Postat de ela in Ciorbe
12 Mar 2011 | 18948 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (52)

la 12.03.2011, 22:42
Mihaela11
la 12.03.2011, 22:42
Ela, sunt o fata cu mult bun simt, desi nu pare
la 12.03.2011, 22:49
la 12.03.2011, 22:55
foarte buna
la 12.03.2011, 23:05
Dia,multumesc
la 12.03.2011, 23:47
tare buna
la 12.03.2011, 23:48
tare buna ciorbica asta
la 12.03.2011, 23:51
Luk
la 12.03.2011, 23:51
Anca
la 13.03.2011, 08:07
super ciorba
la 13.03.2011, 09:15
Bunaaa!
la 13.03.2011, 09:19
cu-atata post , de Paste veti fi toate numai fotomodele
la 13.03.2011, 11:07
Diana,eu nu tin post,doar sotul meu,eu nu sunt in stare
la 13.03.2011, 11:51
Ptr sotul tau , , iar ptr noi pacatoasele , DD ( nu dan diaconescu ) ne va ierta , ca toata ziua bucatarim , avem grija de familie , si cate si cate ...
la 13.03.2011, 11:53
Diana,sper sa ne ierte

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or