Ciorba de vacuta cu ou batut
Postat de Sim0naWorld in Ciorbe 13 Mar 2012 | 9590 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 13.03.2012, 22:17
place place
la 14.03.2012, 08:58
buna ciorbita
la 14.03.2012, 09:09
Buna
la 14.03.2012, 09:20
foarte bine arata
la 14.03.2012, 09:59
buna
la 14.03.2012, 09:59
ce ciorbita buna
la 14.03.2012, 10:49
imi aduce aminte de ciorbica facuta de bunica
la 14.03.2012, 20:55
eu ciorbica nu refuz niciodata
la 01.04.2012, 00:12
sarea se pune dupa ce a fiert carnea altfel carnea nu mai are aceasi fracezime.se pune ori leustean ori patrunjel,
la 02.04.2012, 18:57
Dorin, eu stiam ca se pune sare ptr ca spuma sa iasa calumea.. dar poate nu stiu eu bine 
Cat despre verdeata... chiar nu vad de ce nu ar merge si impreuna?! Noua ne place mai mult varianta impreuna!
COMENTEAZA