Ciorba de vacuta cu ou batut

Postat de Sim0naWorld in Ciorbe
13 Mar 2012 | 9590 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 13.03.2012, 22:17
place place
la 14.03.2012, 08:58
buna ciorbita
la 14.03.2012, 09:03
la 14.03.2012, 09:09
Buna
la 14.03.2012, 09:20
foarte bine arata
la 14.03.2012, 09:59
buna
la 14.03.2012, 09:59
ce ciorbita buna
la 14.03.2012, 10:41
la 14.03.2012, 10:49
imi aduce aminte de ciorbica facuta de bunica
la 14.03.2012, 13:15
la 14.03.2012, 13:20
la 14.03.2012, 20:55
eu ciorbica nu refuz niciodata
la 16.03.2012, 20:03
la 01.04.2012, 00:12
sarea se pune dupa ce a fiert carnea altfel carnea nu mai are aceasi fracezime.se pune ori leustean ori patrunjel,
la 02.04.2012, 18:57
Dorin, eu stiam ca se pune sare ptr ca spuma sa iasa calumea.. dar poate nu stiu eu bine
Cat despre verdeata... chiar nu vad de ce nu ar merge si impreuna?! Noua ne place mai mult varianta impreuna!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or