Cornulete cu nucaPostat de Ina in Dulciuri Mi-au facut cu ochiul cornuletele Diacontei , le-am preparat si mi-a placut fooarte mult rezultatul :X Merita sa testati aceasta reteta! *Pentru "Ziua cand imi rasfat nevasta" Inapoi la reteta |
))))))))))


ioi da bune-s
)) eu nu-mi aduc aminte sa fi facut...dar pap de la tine
Cred că toată lumea le-a făcut după ce a adus Ancuța la Sibiu
)) Abea am scapat de conflictul cu Ancuta ca acu' apari si tu cu cornulete
Da' ce aveti toate cu cornuletele astea, alte prajituri nu mai stiti sa faceti, toate v-ati dat pe cornulete sa-mi faceti concurenta?
) 
si ca vreau asa vreo doua pentru dimineata la cafea
))))))))))
Cred ca toate sunt la fel de bune
) sper ca nu crezi ca au fost de la ea ca Ruxi si Anca chiar au crezut ca sunt de la Ancuta
)))))))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|