Cornulete cu nucaPostat de Ina in Dulciuri Mi-au facut cu ochiul cornuletele Diacontei , le-am preparat si mi-a placut fooarte mult rezultatul :X Merita sa testati aceasta reteta! *Pentru "Ziua cand imi rasfat nevasta" Inapoi la reteta |
)) Mie mi-au placut foarte mult si cele ale Laurei, aduse la Paltinis, au fost delicioase
Acu' trebuie sa vin la tine ca eu nu mai am, sa-mi dai pentru dimineata sa am la cafea si sa-mi dai si o feliuta din prajitura cu prune
)) Stii ca daca zici de multe ori o minciuna, incepi s-o crezi si tu
) Asa si eu acum....
)))))))))
))))))
)) Ruxy m-a intrebat la Paltinis, ale cui erau cornuletele, ale mele sau ale Ancutei ca ea nu mai stie ce sa creada iar Padre i-a zis ca sunt ale mele dupa reteta lui, lucru pe care Ruxi chiar l- a crezut, draga de ea, in prima faza
)
) ha ha
)))))))))))
)))))) pap de la fete
Stiu sa imi fac, dar nu prea am timp
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|