Cornuri cu dulceata de capsuni sau magiunPostat de cris2711 in Dulciuri Iar mi s-a facut pofta de cornuri,reteta de aluat,este super ,pentru ca nu trebuie aluatul lasat la dospit mai mult de 15 minute.Se pot umple cu ce dulceata preferati,pofta buna! Inapoi la reteta |
,nu-s ce-am avut astazi,am venit acasa si intai am devorat sparanghel ,de la borcan,ca sezon ciu-ciu
),apoi mi s-a pus pata pe cornurile astea
,dar ce bune-s
B une cornuletele
cafea...nu vreau (asa fara tigara
)
)))
)))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|