Cornuri cu dulceata de capsuni sau magiun

Postat de cris2711 in Dulciuri
20 Sep 2013 | 10284 vizualizari

Iar mi s-a facut pofta de cornuri,reteta de aluat,este super ,pentru ca nu trebuie aluatul lasat la dospit mai mult de 15 minute.Se pot umple cu ce dulceata preferati,pofta buna!

Inapoi la reteta

Comentarii (48)

la 20.09.2013, 21:04
Abia astept,Cleme sa ti le vizionez
la 20.09.2013, 21:05
Il trimit pe Nicu ca si curier cu ele,ca el sta mai aproape de mine)
la 20.09.2013, 21:05
Motanel sa pun pachetelul?
la 20.09.2013, 21:06
bune ar fi! ))
la 20.09.2013, 21:08
Cris )))))) ce repede te-ai gandit tu
la 20.09.2013, 21:09
Motanel
la 20.09.2013, 21:09
Dia chiar astazi imi zicea un coleg Jens,ca sunt rapida in combinatii de gandire)
la 20.09.2013, 21:11
Mala
la 20.09.2013, 21:24
Poate trimiti si la mine vreo patru bucati pentru micul dejun de maine
la 20.09.2013, 21:25
bune ar fi si la noi
la 20.09.2013, 21:31
Ica,Miti va trimit ca au iesit suficiente
la 20.09.2013, 21:38
Vin la tine sa-mi dai cornuri!
la 20.09.2013, 21:39
As vrea sa zic " vin la tine maine dimineata la cafea"
la 20.09.2013, 21:41
Angelina ,te astept
la 20.09.2013, 21:41
Nu stiam de unde vine mirosul de vanilie

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or