Cornuri cu dulceata de capsuni sau magiun

Postat de cris2711 in Dulciuri
20 Sep 2013 | 10284 vizualizari

Iar mi s-a facut pofta de cornuri,reteta de aluat,este super ,pentru ca nu trebuie aluatul lasat la dospit mai mult de 15 minute.Se pot umple cu ce dulceata preferati,pofta buna!

Inapoi la reteta

Comentarii (48)

la 20.09.2013, 21:41
Merisor ,deci maine avem casa plina,sa stiu cate portii mai fac
la 20.09.2013, 21:42
Lucy usa mea este deschisa,te astept
la 20.09.2013, 21:49
Ce mult imi plac. Vin maine sa iau doua bucati
la 20.09.2013, 21:50
Rocsi te rog)),ce fain ar fi
la 20.09.2013, 21:51
deci ) mi-ai facut o pofta imensa de cornulete ..reteta este deja la favorite ..maine o fac mersi
la 20.09.2013, 21:53
Raluxaa astept impresiile tale,spor si pofta buna!
la 20.09.2013, 22:10
la 20.09.2013, 22:10
buneeee
la 20.09.2013, 22:41
Imi plac !
la 20.09.2013, 22:42
foarte bune
la 20.09.2013, 22:43
Lau scump
la 20.09.2013, 22:43
Nil
la 20.09.2013, 22:43
Geanina
la 20.09.2013, 22:43
Karla
la 20.09.2013, 22:52

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or