Cornuri cu dulceata de capsuni sau magiunPostat de cris2711 in Dulciuri Iar mi s-a facut pofta de cornuri,reteta de aluat,este super ,pentru ca nu trebuie aluatul lasat la dospit mai mult de 15 minute.Se pot umple cu ce dulceata preferati,pofta buna! Inapoi la reteta |

usa mea este deschisa,te astept
)),ce fain ar fi
) mi-ai facut o pofta imensa de cornulete ..reteta este deja la favorite ..maine o fac
mersi
,spor si pofta buna!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|