Coronita cu piept de pui

Postat de aziz in Pizza
13 Ian 2011 | 7462 vizualizari

ai putea zice ca-i pizza ,ca nu-i pizza hotariti voi:))) dar e deliciosa .modelul l-am vz la cineva de pe un alt site insa umplutura i-mi apartine in totalitate:))

Inapoi la reteta

Comentarii (59)

la 13.01.2011, 15:13
Am facut si eu candva, nu mai tin minte exact umplutura. Foarte faina si de efect.
la 13.01.2011, 15:16
si eu care credeam ca sint unica
la 13.01.2011, 15:17
dar daca vine de la tine ,e de bine
la 13.01.2011, 15:21
Parca mai am cuvinte sa spun cat de bine arata ???
la 13.01.2011, 15:23
sa vz ce buna e,Sidy,multumesc de apreciere
la 13.01.2011, 15:24
super faina
la 13.01.2011, 15:26
numai de atit am avut chef adina ,am stat la taclale in cafenea astazi
la 13.01.2011, 15:27
ligia,tania
la 13.01.2011, 15:39
yummi, yummmi
la 13.01.2011, 15:43
merci retetegg
la 13.01.2011, 15:54
bine arata
la 13.01.2011, 15:55
motane merci
la 13.01.2011, 15:56
am vazut si eu modelul asta si mi-a placut
la 13.01.2011, 16:01
la 13.01.2011, 16:03
super bine da pe masa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or