Coronita cu piept de puiPostat de aziz in Pizza ai putea zice ca-i pizza ,ca nu-i pizza hotariti voi:))) dar e deliciosa .modelul l-am vz la cineva de pe un alt site insa umplutura i-mi apartine in totalitate:)) Inapoi la reteta |
Super!!!
ce emotii mi-ai dat,nu stiam cine-i bucatarasul ala frumos
supeeeer
daca ala din poza e....sotul ....vin la masa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|