Coronita cu piept de pui

Postat de aziz in Pizza
13 Ian 2011 | 7462 vizualizari

ai putea zice ca-i pizza ,ca nu-i pizza hotariti voi:))) dar e deliciosa .modelul l-am vz la cineva de pe un alt site insa umplutura i-mi apartine in totalitate:))

Inapoi la reteta

Comentarii (59)

la 13.01.2011, 16:10
Super!!! Bravo, Mona!!!!!!!!!!
la 13.01.2011, 16:15
ooooo merci, merci Ina
la 13.01.2011, 17:01
la 13.01.2011, 17:03
tanya
la 13.01.2011, 18:48
Delicioasa si aspectuoasa
E clar ca ai devenit adicta; la ultima poza a inceput sa-ti tremure mana
la 13.01.2011, 19:12
Splendid!!!!
la 13.01.2011, 19:13
Suuuuuuuuuper idee Monique ce emotii mi-ai dat,nu stiam cine-i bucatarasul ala frumos
la 13.01.2011, 19:17
bunnnnnnnnn
la 13.01.2011, 19:29
bai nici eu nu ma mai recunosc
la 13.01.2011, 19:30
cine bate seara la fereastra mea?.....eu sint dia nu te speria
la 13.01.2011, 19:37
eu ce sa mai zic supeeeer daca ala din poza e....sotul ....vin la masa
la 13.01.2011, 19:41
Foarte bun
la 13.01.2011, 19:48
arata foarte bine....felicitari
la 13.01.2011, 19:49
da de unde ...kamy dar seamana aaaa ca 2 picaturi de apa
la 13.01.2011, 19:49
housy multumesc

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or